إنتاج الأنابيب

Her türlü bitki, meyve ve sebze yetiştiriciliğinde yıllarca kullanabilineceğiniz "Eko Damla" ve "Damla Plast Union" markalı damla sulama boruları, 2 farklı kalite ve çaplarda üretilmektedir. Union markalı borularımız TSE ve TSE-ISO-En 9001-2008 belgelerine sahiptir.

16 mm ve 20 mm çaplarında üretilen bu borular; 0,9 mm -1,0 mm ve 1,2 mm et kalınlıklarında olup, 2 lt/h, 4 lt/h, 8 lt/h damlatıcı miktarlarında en uygun uzunluk ve derinliklerdeki tıkanma olasılığını en aza indiren çift su girişine sahip labirentler kullanılarak üretilmektedir.

Gerek ekonomik olan boruları, gerekse Damla Plast Union markalı borularında, tamamen orijinal hammaddeden kendi üretimi olan dripler kullanılmaktadır.

Genel kullanım amaçlı olarak üretilen düz damla sulama boruları ise çeşitli akış hızı ve projelendirme esnekliği sağlamaktadır. İhtiyaca göre belirli aralıklarla damlatıcılar yerleştirilerek projelendirilebilirler.

تصنيع المنقطات

Labirent tipli şekillendirilmiş damlatıcılar, boru içine üretim sırasında yerleştirilmiş olup borunun bir parçası durumundadır.

Labirent damlatıcılar dikişsiz bir boru çekimini sağlarken sürtünme kayıplarını ortadan kaldırır.

Birbirlerine 180 derece açı ile yerleştirilmiş iki filtre giriş eleği sayesinde tortu ve kimyasalların neden olduğu kalıntıları önler.

180 derecelik iki damlama deliği, yosun oluşmasını, kum ve minarel parçalarının neden olacağı tıkanmaları minimize eder.